Život je příběh, který si píšeme sami ...

Sobotní okénko

14. dubna 2007 v 7:13 |  Pro dnešní den
KRÁSA A VŮNĚ VÍRY
nás mohou dovést k jakémukoli cíli.
TÍM, JAK SE BUDETE PŘIBLIŽOVAT ke čtvrtému energetickému centru, jímž je srdce, se celý váš život stane sdílením lásky. Srdeční centrum vytvořilo hojnost lásky. Když v meditaci dosáhnete srdečního centra, zaplaví vás láska a soucit a vy se o ně chcete podělit. To se děje ve čtvrtém centru - srdci. Proto si většina lidí myslí, že láska pramení v srdci. Oni to ale jenom někde slyšeli, neznají jí, protože svého srdce nikdy nedosáhli.
Ten, kdo medituje, se však nakonec dostane i ke svému srdci. A v okamžiku, kdy dosáhne centra svého bytí - třetího centra - v něm láska, soucit, radost, blaženost a požehnání explodují tak nečekaně, že otřesou jeho srdcem a otevřou jej. Srdce je uprostřed vašich sedmi energetických center - tři centra jsou nad ním, tři pod ním. Vy jste teď přesně uprostřed.
Osho
Poselství Královny ohně, která je tak bohatá, tak urozená, že si může dovolit dávat. Ani ji nenapadne vést nějaké záznamy nebo si něco odložit stranou na jindy. Bezmezně rozdává své poklady, každý každičký je vítán, aby si užil štědrosti, úrody a světla, jež ji obklopuje.

Díky její dnešní - sobotní přítomnosti - jste možná i vy v situaci, která vám nabízí příležitost sdílet vaši lásku, vaši radost a váš smích. Uvidíte, že sdílením se budete cítit ještě plnější. Není třeba nikam chodit, ani vyvíjet nějaké zvláštní úsilí. Zjistíte, že si můžete užít svou smyslovost bez chtivosti a lpění, a narození dítěte vám může dát stejný pocit uspokojené tvořivosti jako realizace nového projektu. Zdá se, že se právě teď vše kolem vás spojuje dohromady. Radujte se z toho, zapusť své kořeny a nechejte hojnost přetékat v sobě i kolem sebe.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama