Život je příběh, který si píšeme sami ...

Květen 2015

Konstelace lásky

1. května 2015 v 11:00 Škola hrou Ivany Justychové


· Duše na cestách - konstelace k pochopení života
- V tomto semináři se jedná o seznámení se základními pravidly našeho života - jak život funguje - jak fungovat přestává a jak vůbec fungovat nemůže.
- Naše duše si volí své úkoly pro život, aby člověk pak mohl skutečně růst, a k tomu potřebuje rodiče, příbuzné, známé a také určité místo, kde bude doma anebo také ne.
- Tato setkání jsou kolektivní terapií, která nás může více přiblížit k sobě samým. Máme možnost pochopit souvislosti, které nám v běžném způsobu života unikají. Je to terapie, kde mají své místo emoce a jejich plné vyjádření. Jsou to setkání, kde můžete mít častokrát pocit, že odhalujete svoji duši a stojíte tak sami před sebou i před druhými jako nazí. Tato terapie je startem cesty k sobě samým. A to stojí za to!
- Šest setkání po dvou lekcích (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 Kč.
 • Síla předků - pokračování konstelační terapie pomocí astrologie
- V tomto cyklu se jedná o astro - konstelační vyjádření a je to volné pokračování cyklu Duše na cestách, kde jsme se seznámili se základními pravidly obyčejného života.
- Cyklus Síla předků nabízí možnost podívat se na sebe i své předky pomocí astrologie. Je to velmi zajímavá cesta do minulosti, která nás vždy zavede přesně tam, kde máme možnost díky svým předkům porozumět více i sami sobě.
- Kromě konstelační terapie se seznámíme s astrologií a vlastním nativním horoskopem, tedy se zrcadlem našeho zrození.
- Dvanáct setkání po dvou lekcích (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 Kč.

 • Síla lásky - pokračování konstelační terapie Síla předků
- Tento cyklus seminářů je volným pokračováním Síly předků a jedná se o hlubší porozumění vztahům a lásce.
- Láska je téma, které nás provází celým životem a je to téma věčné a vděčné bez ohledu na věk. Proč potkáváme určité typy mužů či žen? Proč existují ženy, které příliš milují? Proč muži jsou tolik odlišní od žen? Proč ženy mají tendenci pochopit svého muže? Proč muž nemá rád, když se domů vrací k ženě, která je ztrápená? Proč tatínek ubližuje mamince? A proč je maminka takový generál v sukních? Proč si mnohá žena myslí, že bez ní se nic neobejde? Proč musí dítě chránit některého rodiče? A proč máme tolik proč?
- Dvanáct setkání po dvou lekcích (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 Kč.

 • Síla přítomnosti - volné pokračování konstelačních terapií
- Toto je astrologicko - konstelační cyklus, kde máme možnost seznámit se s kartami Symbolonu a skrze ně s astrologií a horoskopem současnosti.
- Součástí tohoto semináře je astrologie, výklad Symbolonu a konstelace na téma dané zvolenou kartou. Tak máme možnost najít v sobě a ve svém životě například ztraceného anebo zatracovaného Bojovníka nebo třeba Služebnici či Anděla, a jiné.
- Seminář je doplněn příběhem dané karty.
- Dvanáct základních setkání (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 Kč.
- Možné pokračování s Malou a Střední arkánou.

Semináře regresní

1. května 2015 v 10:54 Škola hrou Ivany Justychové


 • Návraty - semináře konstelačních regresí
- V tomto semináři vycházíme z natálního horoskopu účastníka a s pomocí astrologie se vydáváme do vlastní minulosti, která se před námi díky horoskopu otevírá. Je to velmi zajímavá cesta, na které stále více poznáváme sami sebe a své talenty a schopnosti stejně jako překážky, díky kterým můžeme vylepšit svůj současný život.
- Součástí tohoto kurzu je i základní seznámení s horoskopem.
- Dvanáct základních setkání s možností pokračování (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 Kč, případně je možné setkání ve všední den - jedna lekce (3 - 4 hodiny) cena 300,- Kč


 • Hry stvoření - semináře čakrových regresí
- Každá ze základních sedmi čaker má pro nás své informace a zastupuje určitou oblast, jak našich těl, tak i našeho života, či životů.
- Součástí tohoto semináře je i hra Líla a tak si budeme hrát. Každý "hráč" má možnost přijmout roli a něčím či někým se stát. A to nejenom při našich setkáních, ale i ve svém vlastním životě. Tedy hlavně v něm! Učíme se vracet se ke své přirozenosti a hravosti. A to stojí za to!
- Pět setkání po dvou lekcích (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 Kč, případně je možné setkání ve všední den - jedna lekce (3 - 4 hodiny) cena 300,- Kč

Pohádkový seminář

1. května 2015 v 10:49 Škola hrou Ivany Justychové


 • Z pohádky do pohádky - pohádková terapie jako možnost sebepoznání
- Každá pohádka v sobě skrývá své moudro, které je platné i pro náš všední život. Je velmi překvapivé zjištění, která z pohádkových postav se v nás může skrývat, a my se jí bojíme, odmítáme jí nebo s ní bojujeme, aniž si to uvědomujeme. Pohádky jsou úžasnou možností, jak pochopit, že máme mnoho předností, o kterých jsme doposud nevěděli.
- Terapie pohádkou, pocitovou kresbou, vyjádřením sebe sama dramaterapií nebo pomocí hudby. Tyto a mnohé další možnosti, jak najít své skutečné Já a mít z něho radost.
- Šest základních setkání s možností pokračování (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 Kč, případně je možné setkání ve všední den - jedna lekce (3 - 4 hodiny) cena 300,- Kč

Nabídka seminářů

1. května 2015 v 10:45 Škola hrou Ivany Justychové

Moje tělo, můj kamarád -co nám tělo říká, jak porozumět jeho vzkazům, jak se naučit být v souladu sami se sebou, atd.
- Základní práce na sobě a se sebou v deseti lekcích.
- Součástí je například terapie pomocí pěti elementů, terapie čaker, meditace a relaxace a práce s kyvadlem.

- Pět setkání po dvou lekcích (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 Kč, případně je možné setkání ve všední den - jedna lekce (3 - 4 hodiny) cena 300,- Kč • Cesty ke zdraví - volné pokračování semináře Moje tělo, můj kamarád
- Jak nás ovlivňuje minulost a kterak pochopit její odkaz a zpracovat jej;
- Pomocí regresí a "terapie na míru" můžeme pomoci sami sobě uvolnit své bloky na těch nejrůznějších úrovních života;
- Součástí tohoto cyklu seminářů je regresní terapie, meditace, pocitová kresba, barevná terapie, práce s drahými kameny, apod.
- Pět setkání po dvou lekcích (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 Kč, případně je možné setkání ve všední den - jedna lekce (3 - 4 hodiny) cena 300,- Kč
Výuka tarotu

1. května 2015 v 10:32 Škola hrou Ivany Justychové
 • Poutník časem - tarot I.

- Výuka tarotu na Felbabce
- Základní seznámení se s tarotem a také numerologií, astrologií a runami. Cesta tarotem vás může nasměrovat v životě více k sobě samým. Můžete přijít se záměrem "naučit se vykládat karty" anebo se naučit vyložit si svůj život. To je úplně jedno. To, k čemu dojdete, bude to, co opravdu potřebujete.
- Výuka je doplněna příběhem na pokračování. Ke každé kartě velké arkány a tudíž jedné lekci patří i příběh, který pokračuje celou výukou a seznamuje nás vždy se záležitostmi dané karty.
- 23 základních lekcí (lekce 3 - 4 hodiny) cena 300 Kč za lekci.
- Učebnice tarotu - cena 200 Kč
- Výuku tarotu je možné propojit s konstelacemi - (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 KčPoutník na cestách - tarot II.
- Pokračování výuky tarotu malou arkánou, kde se seznamujeme s vlastními kroky, rozhodnutími, výzvami a talenty, které nás provází životem i tarotem. Společně s tarotem a astrologií můžeme více pochopit záležitosti svého života v oblastech lásky, vztahů, zdraví, financí, práce i zájmů, apod.
- Seznámíme se s dalším pokračováním příběhu a učíme se používat tarot a astrologii v terapii jednotlivců i skupin.
- 20 základních lekcí (lekce 3 - 4 hodiny) cena 300 Kč za lekci.
- Výuku tarotu je možné propojit s konstelacemi - (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 Kč.
 • Poutníkovy zkušenosti - tarot III. - Východní moudrost v tarotu
Poselství východní moudrosti v tarotu, nebo-li setkání s Osho zen tarotem je poněkud odlišné od výkladu klasického tarotu. Tato setkání jsou více meditační a terapeuticky zaměřená. Díky těmto kartám můžeme dojít ke smíření se s tím, co bylo a přestat chtít tolik měnit to, co změnit nejde. Jednoduše řečeno - minulost nechat s láskou za sebou a přijmout toho nejvěrnějšího společníka, parťáka, který nás nikdy neopouští, a sice "přítomnost".
To, co je důležité, se odehrává tady a teď. A pokud chcete vědět, jaká bude vaše budoucnost, podívejte se na svoji přítomnost a bude vám všechno jasné. Stejně tak jako když se podíváte s radostí zpátky a vidíte, co utvářelo vaší přítomnost.
Toto je další pokračování Poutníka na cestách, ale není podmínkou, že musíte projít dvěma předešlými kurzy.
- 20 základních lekcí (lekce 3 - 4 hodiny) cena 300 Kč za lekci.
- Výuku tarotu je možné propojit s konstelacemi - (10 - 18 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 600 Kč.
 • Poutníkovy zkušenosti - tarot IV. - Propojení bachovek a tarotu

Volné pokračování, které navazuje na Poutníka na cestách. Také při této výuce tarotu vás budou provázet další příběhy a tentokrát se výklad tarotu a jeho praktikování propojí s terapií Bachovými květy.
Seznámíme se s účinkem těchto esencí a propojíme jejich působení s výkladem tarotu. Každá karta má své zrcadlo v některém květu a stejně tak obráceně. V tomto semináři budeme stopovat své pocity, emoce, myšlenkové pochody, abychom našli skutečně sebe sama a cítili se ve své vlastní přítomnosti příjemně.
- Při výuce se kromě bachovek a karet také seznámíme s čakrami a budeme se učit vnímat i jejich poselství.
Seminář se rozděluje na několik etap - první etapa obsahuje 10 lekcí a na ní navazuje další pokračování. Více se dozvíte při zahájení kurzu.
- (lekce 3 - 4 hodiny) cena 400 Kč za lekci.
- Výuku tarotu je možné propojit s různými terapiemi - (10 - 19 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 800 Kč.

 • Poutníkovy zkušenosti - tarot V. - Propojení aura somy a tarotu
Další volné pokračování, které navazuje na Poutníka na cestách. I zde se můžete těšit na další příběhy a seznámení se s lahvičkami aura-soma a jejich propojení s tarotem a hodně širokými možnostmi různých terapií. V případě zájmu o tuto výuku se dozvíte více.
Toto je "voňavý tarot", který nás potěší na duši i na těle. Budeme si hrát s kartami, barvami, kamínky. Čekají nás různé meditace a relaxace, reiki masáže a ošetření.
- (lekce 3 - 4 hodiny) cena 400 Kč za lekci.
- Výuku tarotu je možné propojit s různými terapiemi - (10 - 19 hodin - sobota nebo neděle), cena za celý den 800 Kč.


Usmívající se

V případě zájmu o některý seminář se mi můžete ozvat na email: ivanajustychova@centrum.cz


Těším se na vás, Iva


Akce v květnu 2015

1. května 2015 v 9:10 Akce a semináře

Akce v měsíci květnu


Život je jako pohádka - jak vypadá ta vaše pohádka?


Sobota - 2. 5. 2015 - 10 hodin - Inspirace pohádkou - prožitkový seminář

Neděle - 3. 5. 2015 - 10,30 - Tarot III. - 34. - Jít svou cestou aneb "Člověk nemůže objevit nové

země, jestliže předtím nadlouho neztratí břeh z dohledu"

Pondělí - 4. 5. 2015 - 18 hodin - Cvíčo a meditace hojnosti

Čtvrtek - 7. 5. 2015 - Odpolední masáže Beroun

Pátek - 8. 5. 2015 - 15 hodin - Tarot I. - XII. Viselec - čemu věřím?

Sobota 9. 5. 2015 - 10 hodin - Astroškola - Cesta zvěrokruhem

Sobota 9. 5. 2015 - 13 hodin - Síla přítomnosti - Síla svatby a rodiny

Pondělí 11. 5. 2015 - 17 hodin - Astrokonstelace - Síla Boje

Čtvrtek 14. 5. 2015 - Odpolední masáže Beroun

Sobota 16. 5. 2015 - 10 hodin - Astroškola - Cesta zvěrokruhem

Sobota 16. 5. 2015 - 13 hodin - Tarot II. - Cesta malou arkánou začíná

Neděle 17. 5. 2015 - 11 hodin - Astro- tarot - Cesta zvěrokruhem a Bojovník v horoskopu

Pondělí 18. 5. 2015 - 17 hodin - Cvíčo a meditace radosti

Úterý 19. 5. 2015 - 17 hodin - Tarot I. - Začínáme

Čtvrtek 21. 5. 2015 - Odpolední masáže Beroun

Pátek 22. 5. 2015 - 17 hodin - Tarot III./39.- Přijmout sebe sama - na stopě sebepodceňování

Sobota 23. 5. 2015 - 10 hodin (Chomutov) - Prožitkový seminář - jakou barvu má můj život?

Neděle 24. 5. 2015 - 10,30 hodin - Astro cestou kvadrantů

Neděle 24. 5. 2015 - 13,30 hodin - Tarot II. - Pohárová cesta

Pondělí 25. 5. 2015 - 17 hodin - Astrokonstelace - Matka nebo milenka?

Úterý 26. 5. 2015 - 10 hodin - 20 hodin - Akce - Elistra Dobříš

Čtvrtek 28. 5. 2015 - Odpolední masáže Beroun

Sobota 30. 5. 2015 - 10 hodin - Síla přítomnosti - Popelky v nás

Neděle 31. 5. 2015 - 10,30 hodin - Tarot III/35. lekce - Jsem tu pro sebe
- žít každý moment naplno a milovat každý den
"Chatrč ze slámy, v níž se lidé smějí, má větší cenu než palác, ve kterém lidé pláčí."
Čínské přísloví

Usmívající sePřeji všem krásné májové dny a těším se na vás, Iva